Drorit Gal-Paz
פנו אלינו כניסה למנכ"לים שאלון איתור חוזקות לקוחותינו סיפורי הצלחה אודותינו דף הבית
סיפורי הצלחה
  אישיים   עסקיים  
 

סיפורי הצלחה אישיים - עדות אישית

שוש, עובדת סוציאלית ( אימון אישי וגם אימון משפחתי)  

... למדתי באמצעות האימון האישי את יכולת המיקוד, התחלתי להקשיב יותר לעצמי, גיליתי את נטייתי להאשים אחרים בכל דבר ולא לקחת אחריות. היום אני לוקחת אחריות ומחויבות לדרך שבה אני מנהלת את חיי. עם הזמן בתי הצטרפה לאימון אישי וקבוצתי, יצרנו שפה משותפת של הבנות, יחסינו השתפרו הורדנו ציפיות , למדנו להכיר אחת את השנייה מנקודות מבט נוספות ויצרנו מכנה משותף של תקשורת. היום אני יודעת לאן אני הולכת ומה הכיוון. אני יודעת שהחזון שלי קשור בעזרה לזולת. הקמתי מועדון לנשים בויצו, אני מתנדבת בבית ספר ונהנית לתרום כשאני עצמאית וחופשייה.

 

רינת, מעצבת אימון אישי וקבוצתי ( תוכנית "אני הבוחר", יצירת חזון אישי ו"אני היוצר" לשינוי הרגלים)  

את האימון אצל דרורית התחלתי כאימון אישי. כשדרורית הציעה לי להצטרף לקבוצת אימון, התלבטתי האם המסגרת הקבוצתית מתאימה לי. בדיעבד , הבנתי ששני סוגי האימונים השלימו וחיזקו זה את זה , ונתרמתי מאד מהתהליך שעברתי לאורך תקופת האימונים ולמעשה עד היום – תהליך צמיחה וגדילה הנמשך לאורך כל חיינו.

באימון , בראש ובראשונה , הועמק והורחב עבורי המושג "מחויבות" – מחויבות לעצמי . גיבוש החלטות , התמקדות במטרות החשובות לי , לקיחת אחריות , פעולה להגשמת השאיפות ואמונה.

כשהגעתי לקבוצת האימון חששתי מהחשיפה שאולי תידרש ממני , והרגשתי חוסר וודאות בנוגע למקום שאתפוס במסגרת הקבוצה .

במהלך המפגשים הבנתי כי הקבוצה היא מעין מיקרוקוסמוס ,בו אני מתמודדת עם יחסים ,אמון , שותפות , ולוקחת זאת איתי החוצה – לחיים "בעולם הגדול" .

דרך הדיאלוג והיחסים שנוצרו עם המאמנים ועם חברי הקבוצה , התאפשר לי ללמוד ולהכיר את עצמי באופן מעמיק יותר. כל אחד ממשתתפי הסדנא היווה פלטפורמה עבורי ועבור שאר המשתתפים להתפתחות אישית ולצמיחה.

חשיבות האימון , לדעתי , הינה בכך שהתובנות והמסקנות אליהן אנו מגיעים במהלך הפגישות – אינן מגיעות באופן שכלתני בלבד . תהליך האימון מוביל אותנו לתובנות עמוקות שנובעות מההתנסויות השונות , מהחוויות הרגשיות ומההתבוננות הפנימית , וכך מגובשים בנו ערכים שנשארים בעצם חלק מאתנו לכל החיים , מעיין מתנות שיצרנו לעצמנו ושתמיד ישמשו אותנו .

דרורית וצוות המאמנים ליוו אותי לאורך כל הדרך במסירות , בחום ובמקצועיות רבה . גם כשהייתי בתוך הקושי , בתחושה שפריצת הדרך אולי כלל לא תגיע , הם היוו עבורי סביבה תומכת ומאמינה – שאפשרה את תהליכי השינוי ( המלווים בהתרגשות , עצב , שמחה , ודורשים קבלת החלטות אמיצות לשינוי דפוסי החשיבה והפעולה המוכרים ).

במסגרת האימון , אני בחרתי לקחת אחריות . לא 'להאשים' את הנסיבות החיצוניות .

הבנתי שעלי להיות כל הזמן בפעולה . שכאשר אני מתמקדת במטרותיי ומאמינה בערכים וביכולות שלי (אותם זיהיתי באימונים ) , מרחב הפעולה והבחירה שלי הולך ומתעצם.

הערכים שהפקתי מהסדנא מלווים אותי מדי יום ובאים לידי ביטוי בתחומים רבים החשובים לי מאד - בחיי האישיים ,המקצועיים והחברתיים :

~ זוגיות חדשה שנבנית עם הרבה אהבה ושותפות .

~ מיקוד והתפתחות בדרכי המקצועית . גיבוש ובחירה בעיסוק המקנה לי את מירב ההנאה והיצירתיות , והמאפשר לי לתרום מכישורי ואיכויותיי לסביבה.

~ ניהול זמן יעיל ומקדם יותר.

~ טיפוח היחסים המשפחתיים .

~ פיתוח היכולת לשים גבולות ביחסים המשפחתיים והמקצועיים , ומיקוד תשומת לב בהקשר ממנו אני פועלת (כדוגמת אגו / חוסר אמונה בעצמי / רצון להוכיח את עצמי וכד') ובהנחות ופרשנויות על-פיהן אני מתנהלת .

הדבר החשוב ביותר שהפקתי מהאימונים , הוא חשיבותה של הפעולה וחוויית ה"כאן ועכשיו" – היכולת להאמין בדרכי , להתרכז בעשייה במקום בביקורת או בחששות מפני התוצאות. קיבלתי ופיתחתי כלים המסייעים לי להקשיב לעצמי ולפעול מתוך שקט , בחירה , מודעות ועוצמה .

 

הילה פורטיס טוויטו, מאמנת אישית 

 

דרורית היקרה, 

                                                                       

לסיום תהליך ארוך, שהקיף בערך את כל התחומים בחיי, אני יכולה להגיד שהודות להיכרות איתך, לעבודה האינטנסיבית ולאימון הבלתי פוסק הגעתי להיכן שאני נמצאת היום.

מצאתי את היעוד שלי. יעוד. מילה כל-כך קטנה וכל-כך גדולה. מציאת היעוד הביאה לי את השקט שמעולם לא היה לי והנה לפתע הוא מקיף אותי, הביאה את המקום הכי שלם בתוכי, הכי נכון והכי טבעי לי, שממנו אני צומחת יום יום וחשה מוגשמת הן ברמה האישית והן זו המקצועית.

תודתי העמוקה אלייך, שאימנה אותי באופן כה מקצועי, כה מעמיק וכה מותאם לי. למרות צניעותך והיותך בעיקר מאמנת מאפשרת (להבדיל מ"גורו", לטעמי), הרשי לי להוקיר אותך על נכסייך הרבים, שלשמחתי פגשו גם אותי בהצטלבות דרכינו.

אני מוקירה אותך על ההקשבה הטוטלית שלך, על כך שלא הרפית ממני עד שהשגתי את מה שרציתי להשיג ובתוצאה הגבוהה ביותר, תודה על צורת החשיבה האימונית ועל השפה הייחודית המקדמת והמעצימה שלך, שלאורך הזמן הוטמעו גם בי והפכו אותי למישהי שחיה ונושמת אימון כבר באופן אוטומטי, בלי לשים לב.

תודה לך על האינטליגנציה הרגשית יוצאת הדופן שלך, על היכולת לראות את כל הפוטנציאל שלי וללוות אותי במסע שהביא את הפוטנציאל הזה לקצה הגבוה ביותר שלו ולהגשמתו. תודה על היכולת יוצאת הדופן שלך לראות את מה שאינו נראה לעין באופן כה מדויק ונכון, על יכולתך לראות את העיקר ולזהות את הטפל ולדעת כמו קסם מה הדברים שהכי יאתגרו והכי יקדמו.

תודה על חשיפתי לעולם שלם של דמיון, יצירה, רוח, שקט, ערכים אנושיים ואהבה.

 

דרורית, תודה לך על הכל,

בטוחה שדרכינו עוד תצטלבנה בדרכים שונות,

המשיכי להביא לעולם אור מאותו הסוג שהכנסת לחיי,

 

הילה

 

מארק חודוס,מהנדס תוכנה וניהול, מנהל שיווק ויזם/ אימון אישי עסקי וקבוצתי (סדנת " אני הבוחר" יצירת חזון אישי )

למדתי מתוך תהליך האימון ליהנות מתהליכים, מהדרך- ולא רק להתמקד כל הזמן בתוצאה המיידית כמו כסף. כתוצאה משינוי הפוקוס, העסק שאותו אני מנהל התרחב וגדל. המצב הכלכלי שלי השתפר. למדתי לשלוט בחיי טוב יותר ולקחת אחריות לחיי, שיניתי נקודות מבט על מערכות יחסים, חיזקתי את הביטחון העצמי ואת תחושת השייכות שלי , אני חווה חוויה של הצלחה יותר ויותר בזכות מי שאני ולא מה שאומרים עלי, שחררתי את ההיצמדות או הצורך בזוגיות כדי לקבל הערכה ותשומת לב. אני לוקח דברים יותר בקלילות ואני יודע שיש לי עוד דרך ללמוד ולהתפתח- עכשיו אני יודע שהכל אפשרי וזה תלוי רק בי.

 

בקי גריפין, שחקנית, דוגמנית והגישה בתוכנית הטלויזיה MTV - אימון אישי

 

.."לפני חצי שנה הייתי אצל אישה אחת בשם דרורית גל - פז שמנחה סדנאות ומתרכזת במטרות ויעדים. היא נתנה לי תרגיל: לכתוב על נייר היכן אני רוצה להיות בעוד שנה, בעוד חמש שנים ובעוד 10 שנים. כתבתי שלטווח הקרוב אני רוצה קריירה בינלאומית שתאפשר לי לראות עולם. דרורית אמרה לי שכשאני כותבת את זה, אני כבר יוצרת את התהליך ומתחייבת לכך. כשהתקבלתי לאם.טי.וי, היא הזכירה לי מה כתבתי"(כתבה מעיתון לאישה, 13.10.2003 )

 

מיקי אלון,עו"ד (השתתפה בסדנאות COACHING " אני הבוחר"- יצירת חזון אישי ו"אני היוצר"לשינוי הרגלים וכניסה לפעולה)


  • "באתי, ראיתי חוויתי נשביתי. כך אני יכולה לסכם את החוויה של צורות חשיבה עבורי. מקום אשר פועל באפיקים שונים אשר נכנס לך פנימה ומזיז משהו. לא תמיד קל לשים את האצבע מה, אבל יש שינוי ורצון לצאת לפעולה. אני מודה לצורות חשיבה ולדרורית על המתנה שניתנה לי לחיים של להכיר את המקום ולעשות שינויים אשר הפכו את חיי לאופרטיביים יותר מלאי אחריות שמחה וקלילות.
    צורות חשיבה הוא בית חם ואוהב אשר יוצר סביבו משפחה הולכת וגדלה של אנשים אשר מחוייבים לחיות חיים טובים,בריאים ומאושרים."

" תודה ענקית מעומק ליבי לצורות חשיבה: למדת אותי שפה חדשה לחיים, הקורס היה חוויה מדהימה: הפסקתי לעשן, הוקמה חברת זרמים, יש לי יחסים חדשים עם המשפחה שלי. תודה שאת מאפשרת להיות..."

 

דנית, מעצבת תכשיטים / אימון אישי עסקי

 

"....החלטתי שאני רוצה להקים חברה לעיצוב וייצור תכשיטים.... חברה טובה של אמא שלי המליצה לי ללכת ללמוד אימון עסקי לפריצת דרך, מישהו שייתן לי בעיטה בתחת, יגרש את הפחדים, יפתח את העצירות, יסיר את מסך הביקורת הקשה שקיים בי בעיקר כלפי עצמי וייתן לי כוח פרוץ דרך ולהתקדם.וככה התחלתי....

מה שבטוח זו עבודה קשה אך מתגמלת. לא תמיד באתי עם חשק לא תמיד היו לי הכוחות ,אך השינויים התחוללו משבוע לשבוע בקצב שהפתיע אפילו אותי. עבדנו על הערך העצמי, על הסרת פרדיגמות ויצירת חדשות, על הבחנות חדשות שהשפיעו לא רק במובן המקצועי אלא בכל תחומי החיים. נהייתי ספונטנית, בעלת יכולת הוקרה, קלילה, פחתו ביקורתית כלפי עצמי ,סקרנית, אנרגטית, חברותית ( ממש בניתי לי חיי חברה מלאים וכיפיים) וכמובן שגם התחלתי לפעול בתחום המקצועי לעצב, לצייר, ליצור קשרים עם אנשי מקצוע ואפילו קבלתי כמה עבודות ראשונות מלקוחות, התחלתי לשים לב לשינויים ולהישגים, שיפרתי את הקשר עם המשפחה שלי במיוחד עם אמי, נהייתי יותר אסרטיבית, ניהלתי יותר טוב את המחלקה הארגונית שבה עבדתי. דרורית ליוותה אותי וחיזקה אותי ואתגרה אותי ולא ויתרה לי באף שלב בדרך... הגישה הרוחנית שלה עזרה לי להכניס אנרגיות חיוביות ורוגע לחיי...

  • ..." אומרים שלכל דלת שנסגרת, דלת חדשה נפתחת. אומרים שלכל סוף יש התחלה חדשה. אז כאן ב"צורות חשיבה" יצרתי את ההתחלה החדשה שלי: נפרדתי מהתסכולים, האכזבות והפחדים שלי והלכתי לקראת התחלה חדשה של שלווה,אושר אהבה והמון המון שמחת חיים. תודה לכולם על שהיינו האחד לשני כעץ להישען עליו, על שהיינו אכפתיים ובעלי אוזן קשבת, תודה על המון אהבה ותודה על היותכם חברים אמיתיים".

 

למידע נוסף, שאלות והבהרות ולקביעת פגישה אישית עם דרורית

 drorit@place2b.co.il דרורית גל-פז:,  צפון תל אביב 

 או בטל': 03-5401708  0544-439343

חזור למעלה