Drorit Gal-Paz
פנו אלינו כניסה למנכ"לים שאלון איתור חוזקות לקוחותינו סיפורי הצלחה אודותינו דף הבית
אודותינו
  החזון   הצוות   מתודולוגיה   מצגות
 
  שיטות אימון   מאמר על צורות חשיבה   מאמרים  
 

"צורות חשיבה" הינה מתודולוגיה גרעינית להתפתחות הפרט בתקשורת, הן עם עצמו והן עם סביבתו והמהווה את הפלטפורמה לאימון אישי ואימון ארגוני/קבוצתי.

הגישה כוללת שיטות אימון וטיפול מגוונים בהיבטים התנהגותיים, יצירתיים, רגשיים מחשבתיים ותנועתיים.

כוחה של המתודולוגיה נעוץ בהיקפה ובגמישותה, היא נועדה מלכתחילה להתחשב תחילה באישיותך ורק לאחר מכן להתאמה וורסטילית של סוג האימון המתאים במדויק לצורת החשיבה הנוכחית שלך. המטרה שלנו היא אחת: לאפשר לך  לחשוף את המצפן הפנימי, ולהעצים את האנרגיה הפנימית הטבועה בך, על מנת לאפשר לך לפרוץ קדימה ולנוע ביציבות לכיוון המטרה שלך.

 בתחום האימון לארגונים- שיטת Union- Accelarator- Responsabilty אותה פיתחה דרורית גל-פז, מחוללת שינויים בצורות החשיבה של הפרסונל ובהתנהגותו כחלק מקבוצה. תוכנית הלמידה והשינוי של הדפוסים הקיימים מותנית "תיעדוף פונקציית התועלת", כאשר את התוצאות ניתן לשקף באמצעות כלים מדידים.

הערכים החדשים וצורות חשיבה החדשות ש"קנה הארגון" מחלחלים מלמעלה למטה, ממקבלי ההחלטות הבכירים ועד לאחרון העובדים. סוד ההצלחה טמון בפתיחות, בדינמיקה ובמשמעת של הטמעת הרגלי החשיבה החדשים ובמעקב אחריהם המשמר את ההישגים עד לדרגה של שביעות רצון. באמצעות סדנאות ואימון אישי משולב, מתגבשת האנרגיה הארגונית לכדי התרכזות חיובית בעשייה ויצירת רווחים, במקום לתחרות בין אישית מיותרת.

 בתחום האימון האישי, לימוד צורות חשיבה מגוונות וקבלת "כלי עבודה" מאפשרים לפרט שינוי בפרספקטיבה בניהול משברים אישיים הן בקרב מבוגרים והן בקרב צעירים.

מתודולגיית "צורות חשיבה" הינה רב תחומית ומשמשת בסיס מוצק לפריצת דרך בחיים וביכולתה להתיר  "מעגל קסמים שלילי". היא מתאימה: לאנשים פרטיים מכל גוני הקשת, לרבות, זוגות, זוגות נשואים, מתגרשים והורים לבני נוער ולילדים.

כאן נציין, כי בחמש השנים האחרונות הגיעו ל"צורות חשיבה" יותר ויותר אנשים אשר קיבלו החלטה לקחת את חייהם בידיהם ולנהל את חייהם באופן מלא ומספק. אנחנו שמחים להעניק מהאכפתיות שלנו ומחדוות היצירה שלנו ויחד עם המתאמן בונים תוכנית אימון המשלבת את כל הכלים והניסיון שברשותינו. אנו מכבדים את השונה והאחר ופועלים ברגישות על מנת שהחיים שלכם יהפכו למעיין שופע של הזדמנויות!

 "לכל אדם מקום תחת השמש והמקום הזה הוא מה שאנו עושים ממנו".

 בקצרה על כלי הפעולה ב"צורות חשיבה"

כלי הפעולה הנרחבים אשר עומדים לרשותך לרבות  (Cognitive Behaviour Teraphy -CBT), בשילוב דמיון מודרך לפי שיטת טיפול NLP - Neuro Linguistic Programming, שמים דגש על שינוי התנהגות תוך פיתוח מודעות עצמית והגבהת הדימוי והביטחון העצמי .

Coaching- אימון קוגנטיבי התנהגותי - (פסיכותראפיה קוגנטיבית התנהגותית)

CBC-Cognitive Behaviour Coaching) אימון לשינוי תפיסות, מחשבות אוטומטיות ושינוי התנהגות- כל זאת  במטרה שתשיג את היעדים שקבעת.אימון לתוצאות

תקשורת עם התת מודע - לשינוי הרגלים ואמונות ולהשגת גמישות מחשבתית והתנהגותית תוך הסתגלות קלה יותר למצבים. (NLP - Neuro Linguistic Pogramming)

טכנולוגיה - ביו פידבק, מאסטר מיינד: להעלאת החיוניות, שליטה על הגוף, שחרור מכאב, שחרור מתחים ומועקות, שליטה במחשבות.

מדיטציה -  להשגת רוגע, מיקוד ,ריכוז, שקט.

 דמיון מודרך -  לשינוי חוויות רגשיות עבריות ויצירת עתיד ושיפור תקשורת בינאישית.

שאלונים ודפי מדידה -  מותאמים ספציפית להתקדמות אישית ומתן כלים ללמידה עצמית.

שימוש במשחקים ובמשחקי תפקידים -  לגילוי תובנות והעמקת המודעות העצמית.

אמצעי יצירה -  לפיתוח וגמישות מחשבתית והרחבת זויות ראיה.

משימות -  ייחודיות ,מחוץ לשעות האימון – לתרגול, הפנמה והטמעה.

 

לכל מידע נוסף, שאלות והבהרות

ולקביעת פגישה אישית עם דרורית

 drorit@place2b.co.il

 טל': 03-5401708 0544-439343

כתובת: צפון תל אביב

 

חזור למעלה